Sosyal Medya Danışmanlığı

sosyal medyaAslında size sosyal medyanın ne olduğunu, nasıl kullanıldığını ve faydalarını anlatmadan önce şunu belirtmek istiyor ki; rakipleriniz siz bu yazıyı okurken veya daha öncesinde sosyal medyanın nimetlerinden faydalanmaya başladılar bile. Peki rakipleriniz bu sayede neler mi kazandı ? Müşteri sadakatini geliştirdiler ve marka bilinilirliğini artırarak yüksek satış rakamları elde ettiler.

Peki siz hala neyi bekliyorsunuz ?

Eğer sizde bekleyerek kaybedenler kulübünden olmak istemiyorsanız alanında uzman bir sosyal medya ajansı ile çalışmak zorundasınız. Sosyal medyayı zaten kişisel olarak kullanıyorum kendi şirket hesaplarımı kendim yönetebilirim diyorsanız yanılıyorsunuz ! Çünkü sosyal medya gündelik veya özel günlerde paylaşımlar yapmaktan ibaret değildir. Sosyal medya tecrübe gerektirir, sosyal medya analiz ister, Sosyal medyayı raporlamak gerekir. İşinde uzman Orion Ajans ekibi sosyal medya hesaplarınızın yönetimine talip.

Neden sosyal medyada olmalıyım sorusunun cevabına rakamlarla bakalım ;

70’lerin ortasında ve sonrasında doğan Y kuşağı olarak adlandırılan nesilin % 96’sı sosyal medyada.

Amerika’da evlilik kararı alan her 8 çiften biri sosyal medya aracılığı ile birbirlerini tanıyor.

Facebook 9 ayda 100 milyon yeni üye kazandı. 50 milyon kullanıcı rakamına ulaşmak için televizyon 13, internet 4 yıl beklemişti.

700 milyondan fazla üye sayısı olan Facebook eğer bir ülke olsaydı Çin ve Hindistan’dan sonra dünyanın en kalabalık 3.ülkesi olurdu.

Amerika’da eleman bulmak için şirketlerin %80’i ilk olarak Linkedin’e başvuruyor.

Tüm bu rakamlar gösteriyor ki sosyal medya büyümeye ve her geçen gün güç kazandırırken çevresine de güç ve para kazandırmaya devam ediyor.Siz de bu platformda doğru yer ve zamanda yer almak istiyorsanız bu konuyu ajansımızda detaylıca konuşalım.

Sosyal Medya DanışmanlığımızHakkında daha detaylı bilgi almak için

Telefon: ( 0312 ) 230 56 61 Email: info@orionajans.com.tr