Web Tasarım Çözümlerimiz

Rakiplerinizin size yukardan bakmasına izin vermeyin...!

example imageYapılan araştırmalara göre bir ziyaretçi incelediği web sitesi ile iş yapabilme durumunu 7 saniye içinde netleştiriyor. Ziyaretçi karar vermesinde etkileyen unsurların arasında kullanıcı dostu bir tasarıma sahip olması gelmektedir. Potansiyel müşteriniz olan bu ziyaretçiyi müşteri portföyünüze eklemek için kurallara uygun olarak hazırlanmış bir web sitesine ihtiyacınız var. Bu kuralları ve ziyaretçi davranışlarını detaycı bir göz ile inceleyen ekibimiz size uygun web tasarım çözümlerini üretmek için telefonunuzu bekliyor.

Ekip olarak bir web tasarım projesinde dikkat ettiğimiz bir diğer husus ise Google’ un kurallarıdır. Biz her projemizde Google’ un bize verdiği talimatlara sadık kalmaktayız. Böylece web sayfanız google ve diğer popüler arama motorlarında üst sıralarda çıkması için zemin hazırlamış oluyoruz.

Son dönemde artan mobil kullanımı ile web sayfaları mobille uyumlu hale gelmek zorunda. Son teknoloji ile kodladığımız web siteleri tamamiyle mobile uygun responsive tasarımlardır. Sektörünüze ve bir web sayfasından beklentilerinize göre farklılık gösteren web tasarım çözümlerimiz hakkında detaylı bilgiyi ajansımızdan alabilirsiniz.

Web Tasarım ÇözümlerimizHakkında daha detaylı bilgi almak için

Telefon: ( 0312 ) 230 56 61 Email: info@orionajans.com.tr